تکنولوژی دستگاه SIEMENS ADVIA XPT

آزمایشگاه یکی از مهمترین بخش های محیط پزشکی می باشد که نقش بسیار مهم وحیاتی در تشخیص بیماری و روند درمان و پایش درمان دارد. به عبارتی پزشک با توجه به نتایج آزمایش وشرایط بالینی بیمار بهترین راهکار درمانی را بر می گزیند.

با توجه به چنین حساسیتی و پیشرفت هایی که در این زمینه وجود دارد آزمایشگاه ها نیز در تلاش هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهند.یکی از مهمترین اهداف آزمایشگاه سعید این است که بتواند جواب صحیح با کمترین میزان خطا را ارائه دهد وبرای رسیدن به این مقصود با استفاده از دستگاه های پیشرفته و روش های کنترل کیفیت در تلاش است که به این مهم دست یابد.

یکی از این دستگاه ها، دستگاه SIEMENS ADVIA XPT می باشد. که با روش ایمونواسی قابلیت بالایی برای بررسی تست های آزمایشگاهی دارد. این دستگاه دارای سرعت 240 تست بر ساعت است و پنل تستی متنوعی را در بر دارد. همچنین یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه قابلیت بارگیری نمونه و ریجنت و لوازم مصرفی بدون ایجاد وقفه در کار دستگاه می باشد.

این دستگاه دارای جایگاه Stat برای تست های اورژانسی می باشد. دستگاه دارای برای خود دستگاه و کیت های آن می باشد. در این دستگاه از ماده ای به نام Acridinum Ester (AE) بعنوان نشانگر و Parmanage Particle (PMP) به عنوان فاز جامد که آنتی ژن یا آنتی بادی بر روی سطح آن قرار دارد استفاده می شود. در این روش AE توسط هیدروژن پراکسید،اکسید می شود و نور آزاد می کند.

اکسیداسیون AE به سرعت اتفاق می افتد واکنش سریع AE باعث شده است که این روش از ELA و RIA سریعتر باشد و دستگاه بطور مستقیم نور حاصل از واکنش کمی لومینسانس را اندازه گیری می کند.

تماس

  • آدرس :  پاسداران، بالاتر از سه راه ضرابخانه، روبروی باشگاه بانک مرکزی، خیابان رفیق دوست(دشتستان دهم)، پلاک 2
  • ایمیل  :  info (at) saeedlab (dot) com
  • اینستاگرام :  saeedmlab@
  • تلفن   :  79529-021

نماد اعتماد

موقعیت جغرافیایی

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree